Спеціальні потреби

Актуально

Відбувся саміт країн Євросоюзу та Росії

Лідери Росії та Євросоюзу провели заключні зустрічі у рамках саміту, проведеного неподалік російського міста Самара, в той час як міліція стримувала опозиційних активістів, що мали намір організувати масові акції протесту.

Російський Президент Володимир Путін применшив брак прогресу з боку Росії у процесі втілення у життя угоди співробітництва з ЄС. Він додав, що Євросоюз спершу має вирішити свої внутрішні проблеми. Президент Путін знову розкритикував Естонію та Латвію за, як він це назвав, дискримінацію російськомовного населення, яке проживає в цих країнах.

Тим часом російська міліція зупинила трьох опозиційних лідерів – Гарі Каспарова, Едуарда Лімонова та Лева Пономарьова, які намагалися відлетіти до Самари, щоб взяти участь в акціях протесту.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель – лідер країни, яка наразі головує в ЄС – висловила занепокоєння з приводу таких дій правоохоронців.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG