Спеціальні потреби

Актуально

Конгрес схвалив законопроект щодо фінансування військ

Конгрес США схвалив законопроект щодо фінансування кампанії в Іраку та Афганістані. Згідно із документом до кінця вересня виділять 120 мільярдів доларів на продовження військових операцій.

Президент Джордж Буш привітав таке рішення і сказав, що фінансування операцій в Іраку пов'язане у законопроекті з поступом, який має бути зроблений у питаннях стабілізації ситуації в цій країні. При відсутності прогресу уряд Іраку ризикує втратити фінансову підтримку Америки.

За словами Президента США, американські війська в Іраку перебувають на запрошення уряду тієї країни, і будуть виведені, якщо уряд Іраку про це попросить. Але, на його переконання, виведення військ з Іраку сьогодні буде катастрофою.

Нагадаємо, що президент наклав вето на попередній проект, який зазначав конкретну дату виведення військ з цієї країни, після чого демократи усунули цей пункт із документа.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG