Спеціальні потреби

Актуально

У США вiдзначили День пам`ятi

Американці відзначили День пам'яті - загальнонаціональне свято, покликане віддати належне ветеранам усіх війн, в яких брали або беруть участь Сполучені Штати.

Президент Джордж Буш з цієї нагоди поклав квіти до могили Невідомому солдату на Арлінгтонському цвинтарі, де захоронено понад 300 тисяч солдатів. У своїй промові з нагоди Дня пам'яті президент назвав загиблих в Іраку та Афганістані новим поколінням героїв.

За словами Джорджа Буша, хоча війна в Іраку триває вже п'ятий рік, молоді американці продовжують добровільно записуватися на службу в армії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG