Спеціальні потреби

Актуально

Венеціанська комісія поцiкавилася достроковими виборами

У Венеції 1-2 червня відбудеться 71-а пленарна сесія Венеціанської комісії. На порядку денному розглядатимуть питання демократичного контролю за діяльністю правоохоронних органів і відеоспостереження.

Венеціанська комісія досліджуватиме також питання, що стосуються України. Зокрема розглядатимуть проекти висновків щодо проведення дострокових виборів, українського закону про парламентську опозицію та про зміни деяких законів про статус депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим і місцевих рад України (введення імперативного мандата).

Комісія розглядатиме важливі правові документи, представлені різними країнами, та прийматиме рішення щодо них. Зокрема розгляне звіт про демократичний контроль над діяльністю служб безпеки у країнах-членах ЄС.

Під час сесії обговорюватимуть також дослідження про відеоспостереження, яке здійснюють приватні оператори у громадських місцях і приватній сфері, як також і державні органи у приватній сфері.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG