Спеціальні потреби

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною


Державний департамент Сполучених Штатів опублікував щорічний звіт про стан торгівлі людьми у світі. До списку країн, які потурають продажу живого товару, США занесли кілька своїх союзників в Арбському світі, зокрема такі країни як Бахрейн, Кувейт, Оман та Катар. Найгіршими країнами у цьому відношенні Сполучені Штати вважають Іран, Бірму, Кубу, Північну Корею, Саудівську Аравію, Узбекістан, Алжир, Малайзію та ряд інших держав. Звіт представила пресі сама Державний секретар США Кондоліза Райс:

“Незважаючи на певні успіхи, є і погіршення. У цьому документі наведені докази того, що винні у торгівлі не отримують належного покарання. У деяких випадках, в країнах з великою проблемою торгівлі людьми, всього кілька осіб було покарано. Так не може і не повинно бути.

Щоправда, незважаючи на серйозні занепокоєння ситуацією загалом, цьогорічний звіт подає надію. Наприклад, Грузія, Угорщина, Словенія та Ізраїль зробили значний поступ у боротьбі з цією проблемою. Також позитивні кроки зробили Тайвань, Індонезія, Бразилія, Болівія, Перу та Ямайка. Де б ми не протистояли торгівлі людьми, США готові співпрацювати з нашими партнерами по всьому світі аби виправити ситуацію”.

Україна потрапила до групи країн, уряди яких не повністю виконують мінімальні стандарти боротьби з торгівлею людьми. Державний департамент США вважає, що минулого року Україна не зробила достатньо для виправлення ситуації. Експерти Держдепу визначають Україну як джерело та транзитера живого товару.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG