Спеціальні потреби

Актуально

Триває саміт лідерів арбаських країн та Ізраїлю

У Єгипті проходить саміт лідерів арбаських країн та Ізраїлю, на якому розглядають питання конфлікту між палестинцями. На знак підтримки палестинського Президента Магмуда Аббаса, Прем'єр мністр Ізраїлю Егуд Олмерт пообіцяв звільнити 250 членів руху Фатх, лідером якого є Аббас.

У саміті беруть участь сам палестинський Президент Магмуд Аббас, Президент Єгипту Госні Мубарак та Король Йорданії Абдула. Ще до зустрічі ізраїльський прем'єр применшив можливість вирішення палестинської проблеми під час саміту. Однак, Олмерт зазначив, що зустріч важлива, оскільки засвідчить бажання її учасників розвивати мирний процес в регіоні.

Після того, як угруповання Гамас захопило владу у Секторі Газа, палестинський Президент Аббас оголосив про формування нового уряду автономії. Очікуєтся, що на зустрічі в Єгипті ізраїльсикй прем'єр окреслить шляхи співпраці з новим палестинським керівництвом. Самі палестинці наполягають на поновленні переговорів про припинення окупації Західного Берега та створення палестинської держави.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG