Спеціальні потреби

Актуально

США очікують чесних виборів та дієвого уряду в Україні  (ВІДЕО)

Україна відзначає день Конституції. Серед політиків невщухають дискусії навколо того, що чинна Конституція потребує змін. Різні політичні сили заявляють, що уже після виборів будуть робити ревізію основного закону.

Американських уряд сподівається на проведення чесних і прозорих виборів в Україні у вересні та повернення до поточних справ, які накопичились у період політичної кризи в Україні. Про це в інтерв'ю “Голосу Америки” повідомив заступник Державного секретаря США Дейвид Креймер:

“З нашої перспективи питання зміни Конституції – це питання, яке повинні вирішувати виключно українські громадяни та лідери України. Я не думаю, що тут є місце для наших коментарів. Що ми сподіваємось побачити – це проведення вільних та прозорих виборів. Ми сподіваємось швидко після цих виборів побачити формування уряду, який би репрезентував волевиявлення громадян під час голосування у вересні. Ми сподіваємося швидко повернутись до поточних справ, оскільки є багато питань, які нам треба спільно вирішувати”.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG