Спеціальні потреби

Актуально

Австралія зацікавлена у близькосхідній нафті

Австралія вперше заявила, що забезпечення поставок нафти є ключовим фактором у їхній підтримці США у війні в Іраку. Міністр оборони країни Брендан Нелсон заявив сьогодні, що безпека енергоресурсів на Близькому Сході є пріоритетом для Австралії.

Майже 1500 австралійських солдатів зараз перебувають в Іраку. Представник уряду заявив, що Австралія не планує виводити свої війська з Іраку. За словами міністра, військові Австралії досі залишаються в Іраку, щоб не допустити погіршення гуманітарної кризи в регіоні.

Головна опозиційна лейбористська партія уже звернула увагу на те, що сьогоднішні заяви міністра протиречать заявам уряду напередодні війни в Іраку. Тоді прем'єр-міністр Джон Говард переконував, що участь Австралії у війні не має нічого спільного з іракською нафтою.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG