Спеціальні потреби

Актуально

Пальне в обмін на закриття реактора КНДР

Міжнародне агенство з атомної енергії МАГАТЕ схвалило рішення надіслати до Північної Кореї спеціальну комісію, члени якої слідкуватимуть за процесом зупинення головного реактора цієї країни.

Нова група інспекторів МАГАТЕ вирушить до Північної Кореї як тільки Пхеньян отримає першу партію пального, обіцяного в обмін на зупинення реактора. Паливо у вигляді нафти має надійти вже цього тижня.

Під час зустрічі у Відні члени МАГАТЕ також схвалили бюджет агенства розміром 401 мільйон доларів. Щоправда, бюджет не враховує п'яти мільйонів, необхідних на проведення дворічної програми спостереження за ядерними об'єктами Північної Кореї. Ці гроші повинні надати США, Південна Корея, Росія, Японія та Китай. Саме ці країни під час шестисторонніх переговорів вмовили Пхеньян припинити ядерні програми.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG