Спеціальні потреби

Актуально

В Ісламабаді загинуло понад 60 бойовиків

Протистояння біля радикальної мечеті у пакистанській столиці – Ісламабад підходить до розв'язання. Бойовики протягом тижня тримали у мечеті кілька десятків заручників.

Пакистанські військові провели штурм приміщення, під час якого знищили понад 60 і захопили 70 бойовиків. Під час операції загинуло вісім солдатів. Наразі армія контролює більшу частину святині.

Офіційний речник військових каже, що лідер бойовиків, мусульманський мулла Абдул Рашид Газі, загинув під час штурму. За словами солдатів, загиблий використовував жінок і дітей як живий щит. Влада країни повідомляє, що солдати звільнили понад 80 заручників.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG