Спеціальні потреби

Актуально

Колумбія видала США главу наркокартелю

Колумбія видала Сполученим Штатам колишнього главу наркокартелю, якого звинувачують у перевезенні сотень тонн кокаїну до Америки та інших країн в 90-их роках.

Колишній наркоторговець Луїс Ґомес прибув з Колумбії до Сполучених Штатів у четвер. Його супроводжували агенти Адміністрації США з контролю за дотриманням законів про наркотики. У лютому його депортувала Куба, де він був арештований у 2004-му році з підробленим паспортом.

В телеінтерв'ю напередодні прибуття до Америки Ґомес обіцяв повністю співпрацювати з американськими правоохоронцями – розповісти їм про його контакти, корупційних політиків, як також про збройні угруповання, з якими він мав справу. Ґомес заявив, що сам вніс прохання прискорити його екстрадицію через побоювання бути замордованим у Колумбії.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG