Спеціальні потреби

На виборах у Туреччині перемогла ісламістська партія


Прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан обіцяє зберегти та зміцнити світський устрій країни, а також поглибити та пришвидшити економічні реформи, необхідні для вступу до Європейського Союзу.

Ці заяви прем'єр Ердоґан зробив в Анкарі наступного дня після того, як його партія ісламістського напрямку отримала переконливу перемогу на позачергових парламентських виборах. Він сказав, що ці вибори зроблять демократію та народ Туреччини сильнішими, а його уряд з відданістю впроваджуватиме економічні та політичні реформи.

Партія прем'єр-міністра отримала 47% голосів та щонайменше 340 із 550 депутатських мандатів у парламенті країни. Опозиційна Республіканська народна партія отримала 112 крісел, а націоналісти – 70.

Рішення про проведення позачергових парламентських виборів було прийняте чотири місяці тому після того, як у країні почалася політична криза. У квітні законодавці – представники світських політичних сил – не дозволили Прем'єр-міністру Ердоґану призначити на пост Президента країни Абдуллу Ґюля. Противники його кандидатури заявляли, що ісламістські позиції Ґюля загрожуватимуть світському устрою Туреччини.

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG