Спеціальні потреби

У Флориді спорудили місто для віруючих


У сонячній Флориді звичним явищем є спеціально сплановані котеджні містечка та селища. Нещодавно одне з таких, досить незвичне навіть для Флориди, відкрило двері для своїх нових мешканців. Ціле новозбудоване місто називається Аве Марія, а його особливість у тому, що його споруджували для глибоко віруючих людей, які хочуть жити у середовищі, що дотримується католицьких принципів.

Для тисяч католиків по всьому світу, цей куточок Флориди обіцяє бути раєм на землі. Багато сімей прийшли на відкриття міста Аве Марія, яке влаштувало спеціальну презентацію, щоб привабити потенційних покупців помешкань.

Початкова ціна квартири у місті буде 450 тисяч доларів. А справжньою окрасою міста стане собор у традиційному римо-католицькому стилі, який вміщуватиме одночасно більше тисячі прихожан і матиме спеціально привезений з Італії орган за два мільйони доларів.

Таке місто – це мрія життя мільярдера і власника мережі “Домінос Піца” – Тома Монаґена:

“Я вклав все, що мав у цей проект, і не лише гроші, а частину мого життя”.

Колись Том Монаґен заявляв, що у місті не буде порнографії на кабельному телебаченні, а контрацептиви не продаватимуть в аптеках. Пізніше він дещо пом’якшив свою позицію, але при цьому радить місцевим бізнесам не продавати презервативи і інші контрацептиви у своїх магазинах.

Проектувальники міста твердять, що запрошують людей усіх віросповідань, але деякі потенційні мешканці кажуть, що прийшли сюди для того, щоб жити лише серед людей з подібними їм цінностями та вірою. І якщо поряд поселиться хтось з татуюваннями, пірсингом, чи, наприклад, гомосексуальна пара, то вони напевно переїдуть звідти.

Правозахисні організації говорять, що подаватимуть в суд на місто, якщо там діятимуть релігійні закони. Проте більшість потенційних мешканців говорять, що вони безмежно щасливі і радіють, що таке існує на планеті.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG