Спеціальні потреби

Актуально

У світі зростає кількість жертв торгівлі людьми  (ВIДЕO)

ООН визначила поняття “трефікінг” як транспортування людей через кордон з метою їх комерційної експлуатації, поневолення або нелегального продажу їх органів. Цей чорний бізнес є надзвичайно прибутковим.

За даними різних організацій у світі налічується майже 27 мільйонів так званих рабів і рабинь ХХІ-го століття. Вони віддають себе в рабство за борги, або стають заставою в обмін на позичку. Багато жінок та дітей опиняються у цій пастці, погоджуючись на заманливі пропозиції.

За даними міжнародної неурядової організації СNI (Ініціатива за свободу дітей), яка бореться з проблемою торгівлі людьми, майже 120 тисяч молодих жінок з країн Східної Європи щороку потрапляють у рабство і стають живим товаром. Нещодавно СNI провела аукціон з продажу картин, зібрані кошти з якого підуть на будівництво у Вашингтоні притулку для жертв цього бізнесу.

Детальніше про цю проблему розповіла нам в інтерв’ю директор з питань міжнародного розвитку СNI Людмила Горбатовська-Гантсмен. Iнтерв`ю можна переглянути або прослухати, користуючись поданими вгорi лiнками.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG