Спеціальні потреби

Актуально

Для виконання вимог таліби відвели ще одну добу

В Афганістані таліби встановили новий термін, до якого вимагають від уряду країни звільнити вісьмох ув'язнених бойовиків в обмін на групу викрадених ними південнокорейців. Тепер викрадачі вимагають виконання їх вимог до 12 години у середу.

Таліби призначили новий термін через день після того як у понеділок застрелили другого заручника. Його тіло було знайдене у провінції Газні за 30 кілометрів від місця, де 19 липня викрали 23 корейських місіонерів.

Міністерство закордонних справ Південної Кореї назвало вбивство безжалісним актом. Самі таліби попередили, що й далі убиватимуть заручників, поки їх вимоги не будуть задоволені. Однак речник афганського уряду заявив, що виконання вимог талібів лише призведе до нових викрадень.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG