Спеціальні потреби

Актуально

Ядерні амбіції Ірану непокоять Америку

Занепокоєння Адміністрації США поведінкою Ірану озвучив номінант Президента Буша на посаду голови об'єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил США. На слуханнях сенатського комітету з питань збройних сил, адмірал Майкл Муллен висловив занепокоєння зростаючою роллю Ірану на Блиьзкому Сході. Адмірал зазначив, що надзвичайно схвильований ядерними амібціями іранців.

Щодо Іраку, то Муллен заявив, що ситуація в країні не зміниться поки іракські угруповання не зроблять кроки назустріч націоналній єдності. Однак, за оцінкою адмірала, збільшення кількості американських військових в Іраку покращило ситуацію з безпекою.

Кандидатуру адмірала Муленна на посаду головного військового США повинен схвалити Сенат.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG