Спеціальні потреби

Туреччина звинуватила українця у зв’язках з Аль-Кайдою


Українське зовнішньополітичне відомство заперечує поширені турецькими газетами звинувачення затриманого українця у зв’язках із терористичною організацією Аль-Кайда. МЗС зв’язалося із місцевими правоохороними органами і з’ясувало неправдивість цієї інформації. Дипломати кажуть, що українського громадянина Максима Ястремського підозрюють лише у крадіжках та використанні фальшивих кредитних карток.

Українця затримали на турецькому курорті Кемер минулого тижня. Разом із ним арештували громадянина Ізраїлю та двох росіянок. Як стверджує видання, у них вилучили фальшиві паспорти та інші документи. У комп’ютерах містилися дані про власників кредитних карток зі Сполучених Штатів та країн ЄС.

Місцева преса повідомила, що крім шахрайства Ястремського і його партнера звинувачують у звязках із Аль-Кайдою. Мовляв, американські спецслужби підозрюють арештованих у продажі терористам даних про роботу аеропортів у Сполучених Штатах та діяльність Пентагону.

Газета твердить, що турецька влада розглядає звернення американських правоохоронців про видачу їм затриманих. Українські дипломати кажуть, що й надалі контролюватимуть справу.

XS
SM
MD
LG