Спеціальні потреби

Актуально

Країнам Південної Азії загрожують спалахи захворювань

Малярія, тропічна лихоманка та інші хвороби загрожують мільйонам мешканців Південної Азії, які постраждали від повеней, попереджає Організація Об'єднаних Націй.

Як повідомляє ООН мешканці постраждалих регіонів в Індії, Бангладеш та Непалі негайно потребують харчів, чистої питної води та санітарних засобів. Найбільше страждають діти, наголошують працівники Об'єднаних Націй. За підрахунками 30 мільйонів людей у цих трьох країнах залишили свої домівки через повені, викликані небаченими дощами. Найбільше постраждала Північна та Східна частина Індії, де з червня, коли почався сезон дощів, загинуло понад тисяча триста людей.

Сотні загинули у Бангладеш та Непалі. Гуманітарним зусиллям перешкоджають розмиті дороги та вода, яка залила місцевість. Певну частину допомоги доставляють вертольоти, однак, надходять повідомлення, що сотні тисяч людей все ще чекають на допомогу.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG