Спеціальні потреби

Актуально

До початку олімпійських ігор залишився рік

Китай офіційно розпочав відлік часу до початку Олімпійських ігор 2008-го року. Тисячі людей разом з офіційними представниками олімпійського комітету спостерігали за тим, як годинник на площі Тяняньмень розпочав відлік до початку олімпійських ігор.

Президент МОКу Жак Рогге, який взяв участь у церемонії, привітав Китай, але водночас зазначив, що високий рівень забруднення повітря у столиці може спричинити ускладнення з проведенням деяких змагань на відкритому повітрі. Китайські офіційні особи кажуть, що роблять усе можливе, щоб покращити ситуацію для 10 тисяч атлетів, які змагатимуться просто неба.

Правозахисні групи також вимагають від Пекіна виконати зобов'язання щодо покращення стану свободи слова та прав людини. Резолюція з закликом бойкотувати Олімпійські ігри у Китаї була запропонована для ухвалення і у Палаті Представників американського Конгресу.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG