Спеціальні потреби

Внаслідок землетрусу у Перу загинуло понад 450 осіб


У ніч з середи на четвер у результаті потужного землетрусу у Перу загинуло понад 450 осіб. Рятувальні служби намагаються допомогти сотням постраждалих. Потужність землетрусу сягла восьми балів. Епіцентром поштовхів було портове місто у центральному Перу.

За попередніми даними у результаті стихії отримали поранення щонайменше 1300 осіб. Зруйновані та пошкоджені житлові будинки, госпіталі, дороги, що значно ускладнює рятувальні роботи.

Президент Перу Алан Ґарсія оголосив у країні надзвичайний стан та попросив про надання міжнародної допомоги. Президент Сполучених Штатів висловив співчуття народу Перу та готовність США надати необхідну допомогу. Болівія, Колумбія, Венесуела та Міжнародний комітет Червоного Хреста також надають Перу допомогу.

За попередньою інформацією Посольства України в Перу, українців серед постраждалих від землетрусу немає. Втім, дані ще уточнюють у співпраці зі Службою цивільної оборони Перу. Загалом, за даними посольства, в країні проживає близько 600 українців, переважна більшість яких мешкає у столиці цієї країни – Лімі. У районах, де стався землетрус, за офіційними даними, українців немає.

XS
SM
MD
LG