Спеціальні потреби

Стартували агітаційні марафони провідних політичних сил


Виборча кампанія в Україні вступила в активну фазу – провідні політичні партії і блоки починають агітаційні тури. Прорезидентський блок “Наша Україна - Народна самооборона” почав передвиборчий марафон із батьківщини глави держави – Сумщини. В різні міста області вирушили лідери об’єднання.

Інша опозиційна сила – Блок Юлії Тимошенко оголосив, що почне виборчий тур із наступного понеділка з Дніпропетровщини – батьківщини свого лідера. У найближчих планах тур містами Східної України.

Ще один фаворит електоральних симпатій – Партія регіонів ще формально не оголосила про початок передвиборих поїздок. Втім її лідер Віктор Янукович вже активно подорожує Україною. Сьогдні він відвідав постраждалі від прориву греблі райони Миколаївщини. Там прем’єр пообіцяв виплатити з бюджетних грошей компенсації людям, які втратили майно. Він також критикував ідею проведення одночасно із голосуванням референдуму з ухвалення нової Конституції.

Ще одна несподіванка виборчої кампанії – ймовірна участь у перегонах політемігранта – Миколи Мельниченка. У списки його взяла Партія вільних демократів Михайла Бродського. Хоча шансів стати депутатом у колишнього охоронця екс-президента Кучми небагато – нині соціологічні дослідження показують, що партія не зможе подолати тривідсотковий бар’єр.

Мельниченко отримав політичний притулок у Сполучених Штатах, але останнім частом нерідко відвідував Україну, де свідчив у Генпрокуратурі у справі вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Під час останньої поїздки йому стало погано і тепер він перебуває у київській лікарні.

До списків цієї політичної сили потрапив і інший вигнанець епохи Кучми – Олександ Єльяшкевич, який також отримав політичний притулок у США.

XS
SM
MD
LG