Спеціальні потреби

Актуально

В Іраку загинув губернатор провінції Мутанна

В Іраку, внаслідок вибуху придорожньої міни загинув губернатор південної, заселеної переважно шиїтами провінції Мутанна. Могамед Алі аль-Гассані став вже другим губернатором, який загинув цього місяця.

За офіційними повідомленнями, Гассані був убитий по дорозі зі свого дому в обласний центр – місто Самава. У результаті вибуху загинув один тілоохоронець і двоє отримали поранення. Гассані був членом найбільшої в Іраку шиїтської політичної партії, Верховної Ісламської Іракської Ради. Напад стався буквально через тиждень після того, як під час іншого теракту загинув губернатор сусідньої провінції, який був членом цієї ж партії.

Тим часом Прем'єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі прибув до Сирії з триденним візитом, під час якого обговорить питання безпеки та покращення двосторонніх відносин між обома країнами.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG