Спеціальні потреби

Актуально

Розпочався суд над двоюрідним братом Гусейна

В Іраку розпочалався суд над двоюрідним братом Саддама Гусейна та чотирнадцятьма іншими особами, звинуваченими у причетності до придушення шиїтського повстання у 1991-му році.

Суддя розпочав суд зауваженням, що усі підсудні звинувачені у злочинах проти людства. За словами прокуровів, до ста тисяч людей загинуло під час придушення шиїтського повстання, що сталося після війни у Перській затоці. Свідки тих подій розповіли суду, як іракські солдати вбивали їхніх родичів. У залі звучала критика на адресу Сполучених Штатів за те, що війська коаліції не прийшли на допомогу повстанцям.

Підсудний двоюрідний брат Гусейна, Алі Гассан Аль-Маджід відомий як Хімічний Алі, вже був засуджений на смертну кару під час іншого судового процесу за його роль у знищенні курдів у 1980-их роках. Ще двоє підсудних також вже засуджені на смерть за цей самий злочин.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG