Спеціальні потреби

Актуально

Уряд Іраку не виправдав сподівань Конгресу

У пресу просочився звіт державних аудиторів щодо Іраку. ЗМІ повідомляють, що іракський уряд не виконав навіть половини передумов, за якими американський Конгрес визначатиме військовий і політичний поступ у цій країні.

За даними американських засобів масової інформації, урядове аудиторське агентство опрацювало звіт, у якому зазначається, що іракський уряд не виконав тринадцяти із вісімнадцяти вимог, визначених законодавцями. Від виконання цих показників залежатиме схвалення Конгресом плану президента про поповнення американських сил в Іраку.

Президент планує на початку наступного року надіслати в район конфлікту додаткових 30 тисяч військ. Звіт розішлють законодавцям у найближчі кілька днів. Представниця Білого Дому Дейна Періно закликала громадськість не поспішати з висновками і зачекати на звіт щодо Іраку, який готують посол США в Іраку Раян Крокер і командувач американськими військами в Іраку генерал Дейвид Петреус.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG