Спеціальні потреби

Актуально

За наступних півстоліття населення США зросте на 50%

Імміграція залишається у центрі уваги громадськості та претендентів на посаду президента США. Між тим нове дослідження вказує на те, що населення Сполучених Штатів зросте на 50% протягом наступних півстоліття і що 60% зросту відбуватиметься за рахунок нових іммігрантів. Незалежна дослідницька організація “Центр вивчення імміграційних питань” нещодавно оприлюднила результати цього дослідження.

Згідно з результатами дослідження, щороку населення США поповнюється на мільйон двісті тисяч нових мешканців. Відбувається це за рахунок легальної та нелегальної імміграції і переважно з країн Латинської Америки. Дослідники прогнозують, що до 2060-го року населення США зросте з теперішніх 301 мільйона до 468, що матиме вагомий вплив на ринок праці, розвиток міст та природне середовище.

Автор звіту Стівен Камарота каже: “Зріст на 167 мільйонів, передбачений для США у наступні 53 роки дорівнює населенням Великобританії, Франції та Іспанії взятих разом”.

Камарота зазначає, що його прогнози не враховують збільшення напливу іммігрантів до США:

“Протягом останніх 50 років імміграція збільшується. Якщо ця тенденція продовжуватиметься, то зріст внаслідок імміграції перевищить прогнозованих 105 мільйонів. Слід зазначити, що більшість із цих людей будуть легальними іммігрантами”.

Учасники круглого столу висловили різні погляди щодо питання, чи наплив нових іммігрантів матиме позитивний чи негативний вплив на життя у Сполучених Штатах.

Представник Американського Інституту підприємництва Бен Ваттенберґ зазначає: “В Америці завжди існував нативізм, анти-іммігрантські настрої. Сто років тому про євреїв казали, що вони неохайні, темні люди і говорять з сильним акцентом. Але їхні діти та онуки стали лауреатами Нобелівської премії і мали вплив на глобальну культуру. Про кожну етнічну групу можна сказати, що спочатку її тут ненавиділи”.

Стівен Камарота у своєму звіті зауважив, що зріст населення може призвести до погіршення якості життя в країні, але не обов’язково. Серед іншого зріст населення може сприяти розвитку бізнесу. Що Сполученим Штатам потрібно – вважає він – так це чітка політика щодо імміграції і зросту населення.

Всі новини дня

«Українська хоробрість змінює світ», - заявила прем'єр-міністерка Литви на Безпековому форумі у Варшаві. Відео

Під час форуму народу України вручили нагороду «Лицар Свободи». Від імені народу України її отримала перша леді Олена Зеленська.

Український експорт зерна наблизився до довоєнного рівня: репортаж з Одеського порту. Відео

За словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, через два місяці після підписання Чорноморської зернової ініціативи український експорт зерна наблизився до довоєнного рівня.

Петреус: якби Росія здійснила ядерний удар по Україні, США та союзники, ймовірно, відповіли б знищенням російських сил в Україні. Відео

Колишній директор ЦРУ і генерал армії США у відставці Девід Петреус заявив у вівторок, що якби Росія здійснила ядерний удар по Україні, Сполучені Штати та їхні союзники, ймовірно, відповіли б знищенням російських сил в Україні та, можливо, у Чорному морі.

Чому участь кримських татар у війні проти України вигідна Кремлю - думки експертів. Відео

Правозахисні організації та Генштаб ЗСУ повідомляє, що російська влада в окупованому Криму мобілізує кримських татар. Чи є цифри, скільки людей вже отримали повістки, і чому участь кримських татар у війні проти України вигідна Кремлю - думки експертів.

Сенатори США пропонують передавати Україні конфісковані і заморожені активи Центробанку РФ 

Концерт з приводу незаконної анексії окупованих українських територій, Москва, 30 вересня 2022. REUTERS

Сенатори США від Демократичної та Республіканської партій Шелдон Вайтгауз та Джим Ріш запропонували нову законодавчу ініціативу, спрямовану проти російських еліт, ставленників та олігархів - Russian Elites, Proxies, and Oligarchs Act (REPO Act). Документ пропонує передавати Україні в якості додаткової допомоги конфісковані активи Центробанку Росії та інші суверенні активи РФ.

цілком правильно, щоб ці кошти були арештовані та конфісковані та перепрофільовані... Україні

"За повідомленнями, в усьому світі заморожено російських активів на понад 300 мільярдів доларів. Це значно більше грошей, ніж ті суми, що були вилучені чи конфісковані у російських олігархів. З огляду на винятковість та жорстокість відвертої незаконної війни Росії в Україні, цілком правильно, щоб ці кошти були арештовані, конфісковані та перепрофільовані, щоб допомогти Україні виграти цю війну та відбудувати свою країну", - сказав Ріш.

"Нам потрібно дати чітке повідомлення Володимиру Путіну: продовжуйте ваше жорстоке вторгнення в Україну та отримуйте фінансові наслідки", - сказав Вайтгаус. - "Ці заходи надішлють це повідомлення голосно та чітко".

Серед іншого, законодавча ініціатива закликає дозволити президентові США конфісковувати російські суверенні активи, заморожені у США, створює Фонд підтримки України (Ukraine Support Fund), куди спрямовуватимуть вилучені кошти. Крім того, за пропозицією, Держдепу надаватимуться додаткові ресурси для роботи із партнерами та союзниками за кордоном задля конфіскації додаткових російських суверенних активів в інших країнах.

Раніше "Голос Америки" повідомляв про новий пакет допомоги Україні, що включає HIMARS, артилерію, боєприпаси, протимінний транспорт та польове обладнання. Вашингтон та Київ повідомили, що президенти США Джо Байден та України Володимир Зеленський обговорили це у телефонній розмові.

Байден написав у Twitter, що США "як і раніше готові накласти серйозну плату на будь-яку організацію, яка підтримує так звану анексію Росією" українських територій і продовжуватимуть "об’єднувати світ для підтримки України у захисті своєї демократії."

Зеленський подякував Байдену і народу CША "за сталу оборонну й фінансову підтримку" та повідомив, що вони "обговорили додаткові санкції, ситуацію на полі бою та важливість збереження експорту агропродукції морем".

У РФ сьогодні заявили, що "постачання США озброєнь Україні наближають до небезпечної межі прямого військового зіткнення Росії та НАТО".

Більше

XS
SM
MD
LG