Спеціальні потреби

Буш озвучив готовність вивести частину військ з Іраку (ВІДЕО)


Несподіваний візит Джорджа Буша до Іраку жваво обговорюють американські медіа. Журналісти і експерти кажуть, що така поїздка була йому необхідна, аби показати, що іракська війна і далі є в сфері його найбільших інтересів. Крім того, саме вчора Джордж Буш вперше озвучив готовність невдовзі вивести частину військ з Іраку. Для візиту Буш обрав провінцію Анбар, в якій американські війська досягли останнім часом найбільшого прогресу.

За один день Джордж Буш зустрівся з американськими генералами, Прем’єр-міністром Іраку і звичайно з солдатами американських збройних сил. Президент наголосив, що безпека в Іраку є пріоритетом, а Конгрес і громадськість мусять набратися терпіння. Буш натякнув про можливе виведення військ але не сказав деталей:

“Такі рішення треба приймати на основі чітких розрахунків наших командирів, які знають стан справ в Іраку. І аж ніяк не на основі нервових реакцій вашингтонських політиків, що шукають лише політичної вигоди”.

Буш втретє відвідав Ірак. Цього разу у супроводі його головних політичних консультантів: Держсекретаря Кондолізи Райс і міністра оборони Роберта Ґейтса. Вони також побачили покращення ситуації в Іраку. Командувач операцією в Іраку Дейвид Петреус та посол Раян Крокер виступлять з доповіддю перед конгресом цього місяця. Але генерал сказав, що вже передав свої висновки президенту:

“Я вже дав свої рекомендації. Є певні дискусії стосовно реалізації деяких наших планів. Для цього потрібне буде рішення нації”.

Після візиту до Іраку Буш відбув до Австралії, куди він планував прибути ще в понеділок для участі в економічному саміті.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG