Спеціальні потреби

Віктор Зубков може стати новим Прем'єром Росії


Президент Росії Володимир Путін вніс кандидатуру Віктора Зубкова на посаду нового прем'єр-міністра країни. Спікер нижньої палати парламенту Борис Гризлов наразі говорить, що Путін запропонував Думі схвалити кандидатуру Зубкова. Останній на даний момент очолює управління державного фінансового моніторингу, яке бореться з відмиванням грошей.

Як очікується, голосувати у цій справі депутати Держдуми будуть у п'ятницю. Загалом же несподівана заява Путіна надійшла уже через кілька годин після того, як Прем'єр-міністр країни Михайло Фрадков та його уряд пішли у відставку. Як сказав Путін, цей крок необхідний був для того, аби переформувати уряд перед парламентськими виборами, що відбудуться у грудні.

Між тим Державний департамент США висловив готовність співрацювати з будь-яким новим Урядом Росії для вирішення багатьох складних питань в американсько-російських відносинах.

Речник Держдепу Шон МакКормак також висловив надію на те, що парламентські і президентські вибори в Росії будуть прозорими, і не лише у день голосування, але й під час передвиборчих кампаній. А що ж до прохання прокоментувати ймовірність того, чи може новий Прем'єр Зубков стати наступником Ппрезидента Путіна, МакКормак заявив, що залишить це питання для політологів та експертів.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG