Спеціальні потреби

Актуально

Президент Пакистану балатуватиметься на наступних виборах

Правник пакистанського уряду заявив, що Президент Первез Мушараф відмовиться від посади головнокомандувача військових сил, якщо його знову оберуть президентом.

Цю заяву урядовий юрист зробив сьогодні на засіданні Верховного Суду країни. Він додав, що Мушараф буде готовий відректися від військового звання, як тільки його переоберуть, але ще перед прийняттям нової президентської присяги. Засідання суду у цьому питанні відбувалося у зв'язку з подачею опозиційними угрупованнями петицій, в яких вони оскаржили легітимність наміру президента Мушарафа виставити свою кандидатуру на новий п'ятирічний президентський термін, залишаючись водночас керівником збройних сил.

Генерал Мушараф, який здобув владу в результаті безкровного військового перевороту 1999-го року, знаходиться під тиском повернути країну на шлях демократичного урядування. Його теперішній президентський термін закінчиться 15 листопада.

Мушараф неодноразово наголошував на планах виставити свою кандидатуру на другий президентський термін ще за теперішнього парламенту. Наступні загальні вибори в Пакистані мають відбутися наприкінці нинішнього, або на початку наступного року.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG