Спеціальні потреби

Актуально

У Душанбе закінчився саміт держав-членів ОДКБ

Президент Росії Володимир Путін повідомив про призначення на посаду керівника служби зовнішньої розвідки Російської Федерації колишнього прем'єр-міністра країни Михайла Фрадкова. Сергія Лебедєва, який дотепер керував цим відомством, обрали у п'ятницю новим виконавчим секретарем Співдружності Незалежних Держав.

Обидві новини надійшли з Душанбе, де сьогодні та учора відбувалися саміти голів держав-членів Організації договору про колективну безпеку – ОДКБ та Євразійського економічного співтовариства Євразес. До складу Євразес крім Росії входять Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикістан та Узбекістан.

Під час зустрічей, російський Президент Володимир Путін заявив, що, незважаючи на серйозні розбіжності в поглядах учасників на ті чи інші питання, які мали місце вже на початку переговорів, спільної згоди щодо ключових цілей досягти таки вдалося. З точки зору Росії – заявив Путін – в цьому зацікавлені усі сторони, адже перш за все ідеться про економічну інтеграцію і вже опрацьована схема створення Митного союзу. Це спільне використання енергетичних та водних ресурсів, як також людських ресурсів та особистісних зв'язків. Путін запевнив, що усі зауваження, які були зроблені учасниками зустрічі, не залишаться на стадії обговорень, а будуть взяті до уваги.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG