Спеціальні потреби

У Душанбе закінчився саміт держав-членів ОДКБ


Президент Росії Володимир Путін повідомив про призначення на посаду керівника служби зовнішньої розвідки Російської Федерації колишнього прем'єр-міністра країни Михайла Фрадкова. Сергія Лебедєва, який дотепер керував цим відомством, обрали у п'ятницю новим виконавчим секретарем Співдружності Незалежних Держав.

Обидві новини надійшли з Душанбе, де сьогодні та учора відбувалися саміти голів держав-членів Організації договору про колективну безпеку – ОДКБ та Євразійського економічного співтовариства Євразес. До складу Євразес крім Росії входять Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикістан та Узбекістан.

Під час зустрічей, російський Президент Володимир Путін заявив, що, незважаючи на серйозні розбіжності в поглядах учасників на ті чи інші питання, які мали місце вже на початку переговорів, спільної згоди щодо ключових цілей досягти таки вдалося. З точки зору Росії – заявив Путін – в цьому зацікавлені усі сторони, адже перш за все ідеться про економічну інтеграцію і вже опрацьована схема створення Митного союзу. Це спільне використання енергетичних та водних ресурсів, як також людських ресурсів та особистісних зв'язків. Путін запевнив, що усі зауваження, які були зроблені учасниками зустрічі, не залишаться на стадії обговорень, а будуть взяті до уваги.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG