Спеціальні потреби

Актуально

Як покласти край запізненню комерційних авіарейсів?

Білий дім береться за проблему запізнення комерційних авіарейсів. Президент Джордж Буш звернувся до Конгресу з проханням співпрацювати з Міністерством транспорту для модернізації Федерального управління цивільної авіації. Серед його пропозицій – заставити авіалінії платити більше за користування аеропортами в години найбільшого навантаження. Представники авіаіндустрії, одначе, кажуть, що необхідно знайти розв’язку на довшу перспективу.

За даними Міністерства транспорту, від січня до серпня цього року понад 25% усіх внутрішніх рейсів прибули із запізненням. Це – найгірший показник з 1995-го року, коли авіаіндустрія почала збирати такі дані.

Найбільш захаращений повітряний простір у небі над Нью-Йорком. Згідно з даними уряду, третина всіх внутрішніх рейсів використовують небо над цим містом, що створює хронічні запізнення. Білий дім дав доручення міністерству транспорту діяти більш агресивно для розв’язання проблеми. Серед пропозицій – змусити авіакомпанії платити більше за використання летовищ у години-пік, і обмежити кількість місць для літаків у терміналах найбільших аеропортів.

Однак, представники авіаіндустрії, як от Зейн Роу, твердять, що цей план короткозорий:

“Зменшення кількості місць можливо призведе до скорочення кількості рейсів у розкладі, але воно не сприятиме створенню нових робочих місць і не спонукатиме будь-кого, в уряді чи поза ним, знайти розв’язку справжніх причин затримок”.

Віце-президент авіалінії “Дельта” Джо Коршак каже, що частиною проблеми є застаріла авіадиспетчерська система:

“Необхідно побудувати авіадиспетчерську системи наступного покоління і відповідно її профінансувати. Це і розв’яже проблему”.

Передбачають, що до 2025-го року повітряний рух подвоїться. Авіалінії та Федеральне управління цивільної авіації намагаються знайти 15 мільярдів доларів для модернізації авіадиспетчерської системи країни. Між тим профспілка авіадиспетчерів попереджає, що проблема навіть погіршиться, якщо уряд негайно не найме нових диспетчерів.

Всі новини дня

США формально підтримали прийняття Швеції та Фінляндії до НАТО. Відео

США формально підтримали прийняття Швеції та Фінляндії до НАТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

Президент Джо Байден підписав законопроект, який ратифікує Протоколи прийняття до НАТО Фінляндії та Швеції. Раніше законопроект був затверджений у Сенаті та Палаті Представників. Подробиці про це, а також про обшук будинку колишнього президента США Трампа – від Юлії Ярмоленко.

Джо Байден - про прийняття до НАТО Фінляндії та Швеції: двері альянсу залишаються відчиненими для країн Європи. Відео

Президент Джо Байден підписав законопроект, який ратифікує Протоколи прийняття до НАТО Фінляндії та Швеції. "Путін хотів, щоб Фінляндія була поза НАТО, але він отримує НАТОзацію Фінляндії разом із Швецією."

Перспективи обмеження видачі туристичних віз росіянам Європою – подробиці. Відео

Естонія та Фінляндія на тлі війни Росії проти України закликали припинити давати туристичні візи всім росіянам. Деталі про це, а також про реакцію Європи на заборону Росією доступу американських інспекторів до своїх арсеналів ядерних озброєнь – від Богдана Цюпина.

У Білому домі прокоментували вибухи на аеродромі в Криму 

Дим внаслідок вибухів в окупованому Криму 9 серпня 2022 року 

США підтримують зусилля України із захисту свого суверенітету і територіальної цілісності, - так прокоментувала речниця Білого дому Карін Жан-П'єр під час брифінгу у вівторок, 9 серпня.

На питання журналіста про “серію вибухів на російській авіаційній базі в Криму”, і чи США вважають Крим правомірною ціллю для ЗСУ, яким Пентагон надав зброю, речниця Білого дому відповіла:

“Як ви знаєте, ми підтримуємо зусилля України із захисту свого суверенітету і своєї територіальної цілісності, як ми багато разів говорили. Боротьба триває на сході та південному заході країни, і ще далека від закінчення. Ми попереджали, що це може бути довга і затяжна війна. Ми продовжуватимемо забезпечувати, щоб Україна могла протистояти неспровокованій агресії Росії, і це - в центрі нашої уваги”, - сказала Карін Жан-П'єр.

Пізніше на уточнення питання, вона додала: “Ми будемо продовжувати підтримувати Україну в їхній боротьбі за свою свободу, в їхній боротьбі за свій суверенітет проти брутального нападу з боку Росії”.

У вівторок на військовому аеродромі у Новофедорівці в окупованому Криму, що неподалік міста Саки, пролунало кілька вибухів. Прес-служба Міноборони України заявила, що “не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях”.

Дивіться також: Лідерка білоруської опозиції Тихановська - про можливі сценарії закінчення війни та ситуацію в Білорусі

Ексклюзивне інтерв’ю зі Світланою Тихановською: про політичну ситуацію в Білорусі і відносини України та Білорусі на тлі війни. Відео

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила про створення Об'єднаного перехідного кабінету. Про політичну ситуацію в Білорусі, відносини України та Білорусі на тлі війни та можливі сценарії її закінчення зі Світланою Тихановською говорила Мирослава Ґонґадзе.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG