Спеціальні потреби

БЮТ та НУНС оприлюднили текст майбутньої коаліційної угоди


Блок Юлії Тимошенко і “Наша Україна-Народна Самооборона” оприлюднили сьогодні текст майбутньої коаліційної угоди, яка буде основою діяльності майбутнього уряду. За словами лідерки БЮТ, партнерам вдалося узгодити усі розбіжності в поглядах:

“У нас є для суспільства приємна новина – ми всі документи підписали без протоколу розбіжностей. На сьогоднішній день ніяких протоколів розбіжностей не існує. Всі питання врегульовані і всі питання включені до угоди”.

Обидві сторони підписали кожну сторінку угоди. Її частиною є 12 законопроевктів, які розглянуть до початку формування новго складу уряду. Найважливіші з них – скасування депутатської недоторканості та пільг, нова редакція закону про Кабмін, про опозицію, про державні закупівлі. Їх майють ухвалити пакетом.

Попри скептичні заяви опонентів, БЮТ і НУНС узгодили і всі кадрові питання. Лідер НУНС В’ячеслав Кириленко запевняє, що несподіванок під час голосування від його політичної сили не буде:

“Всі як один – 100% наших депутатів проголосують і за кандидатуру на посаду голови ВР України і за кандидатуру на посаду Премєр-міністра України”.

Вдалося знайти компроміс і в питинні призначення губернаторів. Ця процедура відбуватиметься так, як вимагає Конституція, каже Тимошенко. Президент призначатиме керівників областей і районів за поданням Кабінету міністрів:

“Ми будемо рахуватися із тим, який губернатор працює успішно, який губернатор недопрацьовує, і будемо поступово підходити до питання, які мусять працювати керівники обласних, районних адміністрацій в Україні”.

І чи не найрезонансніший пункт коліційної угоди – відміна призову до армії з наступного року. Цей пункт був передвиборчою обіцянкою БЮТ. Але проти нього категорично виступав міністр Оборони Анатолій Гриценко. Відтак військовим доведеться шукати до 40 тисяч контрактників.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG