Спеціальні потреби

Актуально

Україна посіла 73 місце у світі за конкурентноспроможністю

Сполучені Штати залишаються найбільш конкурентноспроможною економікою світу. Згідно з щойно опублікованим звітом Світового економічного форуму, цьому сприяє ефективність американських ринків, високий розвиток бізнесів, технологічні можливості, які забеспечує мережа першокласних університетів.

У першу п'ятірку набільш конкурентних економік входять Швейцарія, Данія, Швеція та Німеччина. З колишніх країн СРСР найвище місце у цьому списку займає Естонія, яка посіла 27 місце, Росія – 58.

Конкурентна здатність української економіки визначена як 73 у світі. Навіть такі країни як Казахстан та Узбекістан опинилися значно вище України – на 61 та 62 місцях відповідно. Нижче України опинилися лише Молдова, Таджикістан та Киргизстан. А останніми у списку конкурентної здатності є Зімбабве, Буринді та Чад.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG