Спеціальні потреби

Актуально

Поліція Пакистану не допустила Бгутто до участі у протестах

В Ісламабаді поліція перешкодила колишньому Прем’єр-міністрові Пакистану Беназір Бгутто взяти участь у масовому мітингу проти надзвичайного стану. Спроби Бгутто двічі пробитися через поліцейський кордон були безуспішними.

Поліція також заблокувала доступ до столиці і до сусіднього міста Равалпінді, в намаганні розігнати учасників масового мітингу. Стоячи з прихильниками біля свого дому, Беназір Бгутто повторила вимоги опозиції. Вона вимагає, щоб Президент Первез Мушараф скасував надзвичайний стан, зрікся поста начальника штабу збройних сил і провів загальні вибори до половини січня.

Беназір Бгутто також заявила, що влада арештувала п’ять тисяч її прихильників. Вона повідомила, що все ще планує очолити похід протесту з Лахору до Ісламабада на початку наступного тижня.

У Равалпінді відбулися сутички між поліцією і кількомастами демонстрантами, які всупереч забороні публічних зібрань сходились на масовий мітинг.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG