Спеціальні потреби

Актуально

Влада Пакистану заборонила проводити марш протесту

Опозиційні партії Пакистану закликають Президента Мушарафа скасувати надзвичайний стан. За їх словами, парламентські вибори не матимуть жодного значення, якщо будуть проведені в існуючих умовах.

Між тим влада Пакистану заборонила колишньому Прем'єр-міністру Беназір Бгутто проводити марш протесту на підставі дії законів про надзвичайний стан. Похід з Лагору до Ісламабада мав на меті змусити Президента Мушарафа відновити конституційний порядок і піти з посади головнокомандувача армією.

Держсекретар США Кондоліза Райс привітала план президента Мушарафа провести парламентські вибори до 9-го січня, назвавши це принциповим кроком для повернення Пакистану на шлях демократії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG