Спеціальні потреби

Актуально

Росія підтримує Сербію у питанні автономії Косова

Російська Федерація у черговий раз висловила свою підтримку Сербії у питанні майбутнього статусу Косова. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров застеріг проти одностороннього проголошення незалежності краю, заявивши, що це може порушити стабільність на Балканах.

Коментуючи підсумки зустрічі у Москві з міністром закордонних справ Сербії Вуком Яремичем, Лавров повторив, що рішення мусить бути погоджене як Сербією, так і лідерами албанської більшості.

Європейський Союз, Росія та Сполучені Штати виступають посередниками на переговорах між сторонами, які на сьогодні не досягли реального прогресу. Косівські албанці вимагають незалежності у той час, як Сербія пропонує їм статус широкої автономії. Наступний раунд переговорів у справі майбутнього Косова має відбутись у понеділок у Відні.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG