Спеціальні потреби

Президент Буш розпочав святковий передріздвяний сезон


У четвер ввечері перед Білим домом у Вашингтоні Президент США Джордж Буш разом з Першою леді Лорою Буш запалив вогні різдвяної ялинки. Святкова традиція, яку підтримують вже 84-ий рік поспіль, щоразу збирає на галявині дедалі більше людей.

Запалити вогні на 28-річній колорадській блакитній смереці, яка має 12,5 метрів заввишки, разом з президентом зібралося кілька тисяч людей. Саме з цієї події у Сполучених Штатах офіційно розпочинається святковий передріздвяний сезон. Відомі виконавці цього морозного сніжного вечора протягом години виступали перед глядачами. Не обійшлося, звісно, і без головного передвісника американського Різдва – Санта Клауса, який розважав публіку своїми витівками та жартами. А після вступної частини, ще перед тим, як ялинка заясяяла, Президент Буш виголосив коротку промову:

“Цього року багато людей святкуватимуть Різдво у небезпечних місцях, далеко від дому і родин, які вони люблять. Але вони ніколи не сходять з наших думок і завжди присутні в наших молитвах. Америка вшановує їх та їхні родини, які також служать нашій країні. Ми вдячні за все, що вони роблять, аби ми могли жити в свободі, що її наш Творець передбачав для кожного чоловіка, кожної жінки і кожної дитини на нашій планеті”.

Після цього Джордж Буш офіційно запалив вогні на різдв'яній ялинці. Окрім центральної ялинки на галявині перед Білим домом засяяли ще 56 менших ялинок, які символізують 50 штатів США, п'ять американських територій і Округ Колумбію. На освітлення всього цього знадобилося чимало гірлянд, а для заощадження електроенергії організатори вдалися до експерименту – вперше задіяли енергозберігальні технології. Кажуть, якщо раніше одна невелика гірлянда споживала 125 ватт енергії, то тепер вона споживатиме трохи більше двох.

XS
SM
MD
LG