Спеціальні потреби

В Алжирі численні жертви внаслідок вибухів


Два вибухи у столиці Алжиру забрали життя декількох десятків людей. Велика кількість отримали поранення. Міністр закордонних справ Алжиру заявив, що за вчинене кровопролиття несе відповідальність північноафриканське відгалудження Аль-Кайди.

Один вибух стався поблизу офісу ООН у справах біженців, а інший біля Конституційного Суду. Вибухи пролунали з різницею в одну хвилину. Серед жертв нападу самогубців декілька працівників міжнародного агенства.

Міністр закордонних справ країни зазначив, що загинуло 22 особи. Своєю чергою лікарні повідомили, що число убитих значно вище і сягає 60 людей. Вибух пролунав у час, коли поряд проїжджав шкільний автобус. Тому загинули або отримали поранення багато школярів.

Офіційні представники ООН у Женеві заявили, що дотепер пропалими без вісти вважаються дванадцять працівників міжнародного агентства з питань біженців.

Президент Франції Ніколя Саркозі та інші європейські лідери засудили терористичні напади. Генеральний Секретар ООН Пан Ґі Мун назвав напад страшним злочином. Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вчинені вибухи.

Цього року в Алжирі було скоєно декілька нападів. В одному з них у квітні загинуло 33 особи.

XS
SM
MD
LG