Спеціальні потреби

Чого собi бажають українцi в Новому 2008-му роцi?


В Україні готуються зустрічати Новий рік – мабуть найпопулярніше та найулюбленіше зі свят. Спікер Арсенiй Яценюк вмістив своє новорічне привітання на сайті Верховної Ради; прем`єр-міністр Юлiя Тимошенко піднесла українцям під ялинку прийнятий Держбюджет; президент Вiктор Ющенко у цю новорічну ніч звернеться до громадян із Софійської площі у Києві. А чого бажають собі і Україні в Новому році пересічні українці? Тут кiлька побажань, якi ми зiбрали на вулицях Києва:

- «Всій Україні хотіла б побажати добробуту, миру, злагоди. Щоб було в нас дружно, мирно. Щоб наші депутати не сварилися, не билися, не представляли там цирк у Верховній Раді, а працювали налагоджено».

- «Нам у нашому віці здоров`я. А країні – зараз непогані шанси щось зробить для країни. Бо нова команда прийшла, я вірю в цю команду і сподіваюсь, що ми чогось досягнемо».

- «Я бажаю Україні, щоб Юлія Тимошенко все, що сказала, виконала. Це єдина людина, якій народ вірить. І я думаю, що в 2008 році в нас будуть зміни на краще».

- «Хочеться доброго, розумного керівництва. Гадаю, усім цього хочеться».

- «Ну, в мене є перелік справ, які я маю завершити на наступний рік, я сьогодні його написала... Ну, наприклад, я хочу купити ноутбук, а свій старий комп`ютер віддати в дитячий будинок – я так собі подумала і хочу це зробити».

- «Під ялинку хотілось би побільше грошей. Це зараз для нас з жінкою найголовніше».

- «Поменше злості. Я найперше бажаю, побільше добра. Треба думати добро, не тільки робити. Думати добро – це теж уже великий крок».

- «Для себе і для України. Ну, перше, здоров`я – це невід`ємна частина. Бо здоров`я це все, а гроші ніщо. А для України я б побажала миру, достатку, спокою – щоб все було так тихо, мирно. А все-таки я хочу, щоб ми до НАТО приєднались, до Європейського Союзу. Щоб ми в Європу йшли, а не в Азію. Щоб ми не були банановою республікою».

- «Україні стабільності. А собі здоров`я».

- «Собі здоров`я. А Україні здоров`я в широкому значенні.

- «Щоб всі були здорові і щасливі».

XS
SM
MD
LG