Спеціальні потреби

Актуально

Наплив палестинців у Єгипет триває

Тисячі палестинців із cектора Гази вже четвертий день поспіль переходять кордон з Єгиптом, відколи бойовики зруйнували частину огорожі, що стояла на кордоні. Це вперше така велика кількість палестинських автомобілів почала приїжджати в прикордонне єгипетське містечко.

Намагаючись зупинити наплив палестинців, єгипетська поліція навіть стріляла водометами над головами людей, але це не принесло жодних результатів.

Палестинці приходять в містечко, аби купити продукти харчування, необхідні товари та пальне, оскільки Ізраїль минулого тижня наклав блокаду на сектор Гази. Такою була його відповідь на обстріл палестинцями ізраїльської території.

Тепер Ізраїль побоюється, що ситуація на кордоні з Єгиптом дозволить бойовикам Гамасу, які контролюють Газу, завозити нову зброю та припаси.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG