Спеціальні потреби

Нові методи дозволяють проводити операції без шрамів


Нові методики дозволяють робити операції безпечнішими, скорочують реабілітаційний період і практично не залишають шрамів. Результатами задоволені і лікарі, і пацієнти.

Тепер операції можна проводити лише через один роздріз у пупку. Пол Курсилло викладає цю методику в Дрексельському університеті у Філадельфії:

“Це чудовий доступ до живота. Він безпечний, і з цієї точки найкраще видно все, що ми робимо. І він менш болючий, бо не доводиться розрізати м’язи”.

Пол Курсилло робить надріз і відтак використовує інструмент, який радше нагадує хірургічну руку та багато гнучкіший, аніж довгі незграбні лапароскопи, що їх використовують при певних операціях впродовж останніх десятиліть. Оскільки розріз робиться в пупку, то й шрамів практично не лишається. Така методика використовується при видаленні жовчних міхурів, селезінок, при гістеротомії, лікуванні гриж та ободових кишок. Лікар Курсилло зазначає:

“Ми завжди шукатимемо вдосконалення. Я переконаний, що це буде наступним кроком у мінімалізації хірургічного втручання, до того ж дуже бажаним самими пацієнтиами”.

Пол Курсилло переконаний: не за горами час, коли хірургічні методи мінімального втручання стануть повсякденною річчю.

XS
SM
MD
LG