Спеціальні потреби

Майкл Джексон готує рімейк альбому “Трилер”


Для тих, хто міркував над питанням, а куди подівся Майкл Джексон – гарна новина. Ідол популярної культури 80-их повертається. Він готує рімейк альбому “Трилер” – одного з найуспішніших за всю історію популярної музики. І подейкують, що Майкл Джексон може з’явитися під час фіналу супер-кубка з американського футболу – однієї із найбільш популярних спортивних подій у Сполучених Штатах.

25 років тому світ із зачаруванням дивився на танцюючих мерців та неземні рухи Майкла Джексона у кліпі “Трилер”. Тепер він повертається:

“Я записував у студії рімейк альбому “Трилер” з багатьма несподіваними гостями. Сподіваюся, що цей альбом набуде нового життя для нового покоління”.

Серед учасників рімейку – Фержі, Кенні Вест та зірка гіп-гопу Ейкон. Нещодавно Майкл Джексон з’явився на сторінках популярного серед афроамериканців журналу “Ebony”. І кажуть, що рекламу з його рімейком “Трилера” можна бути побачити під час супер-кубка.

Чи є це тим поверненням, на яке багато хто чекав? І чи зможе Майкл Джексон повернути любов своїх фанатів? Його проблема впродовж багатьох років полягала в тому, що його приватне життя ставало набагато важливішим за музику. Звинувачення у педофілії та майже повна зміна зовнішності роблять це завдання надзвичайно складним. Але віддані фанати кажуть, що вони вже рахують дні до виходу рімейку.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG