Спеціальні потреби

Актуально

Кличко перемiг Iбрагiмова

На поєдинку в нью-йорському Медiсон Сквер Ґарден світовий чемпіон з боксу Володимир Кличко перемiг свого суперника Султана Iбрагiмова.

Дивiться наш репортаж з Нью-Йорку

Втiм надто легкою і забутньою назвали західні мас-медіа перемогу українця над росiянином у бою за чемпіонські титули за версіями Міжнародної та Всесвітньої боксерських організацій. Відзначаючи перевагу Володимира на всіх рівнях, ЗМІ зауважили, що вболівальники боксу та експерти, як зрештою і його тренер, очікували від Володимира активніших дій і справжнього видовища. Однак цього не сталося. Як пояснили ветерани спорту, і згодом сам переможець, стиль Ібрагімова виявився дуже не традиційним, що ускладнює поєдинок і робить його небезпечним для суперника.

Варто відзначити, що для Ібрагімова ця поразка стала першою у його професійній кар'єрі, у той час як для Кличка-молодшого бій у Нью-Йорку став п'ятдесятою перемогою.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG