Спеціальні потреби

Актуально

Держсекретар США зустрілася з Президентом Китаю

Державний секретар США Кондоліза Райс, дала доручення голові американської делегації на переговорах з Північною Кореєю, залишатися в Китаї, аби зрушити з місця переговорний процес.

Помічник держсекретаря Кристофер Гил мав супроводжувати Кондолізу Райс у Токіо. Однак за словами речника державного департаменту, пані Райс попросила Гила залишитися в Пекіні. Сама держсекретар у китайській столиці зустрілася з Президентом Китаю Ху Цзіньтао.

За словами речника Держдепу, Кондоліза Райс та китайський президент мали плідну розмову і обмінялися своїми думками як зрушити з місця переговори з Північною Кореєю. Вашингтон стверджує, що Пхеньян поки не надав повного списка своїх ядерних об'єктів, що було обумовлено багатостороннью угодою.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG