Спеціальні потреби

Актуально

Ґейтс констатує брак у США інженерів високого рівня

Засновник і голова правління корпорації “Майкрософт” – Білл Ґейтс закликав Конгрес докласти більше зусиль для того, щоби запобігти дефіциту науковців та інженерів у Сполучених Штатах. З його точки зору вирішити проблему можна шляхом реформування системи освіти та внесенням змін в імміграційну реформу.

Голова правління “Майкрософт” заявив на слуханнях комітету з питань науки і технологій, що Сполучені Штати втрачають свою конкурентноздатність в світі:

“Наша система освіти випускає недостатньо науковців та інженерів високого рівня, які б задовольнили потреби американської економіки”.

Фундація Білла і Мелінди Ґейтс досить активно підтримує реформу освіти, і не тільки словом:

“Щоб запобігти зменшенню науковців та інженерів ми мусимо зробити дві речі: реформувати нашу систему освіти і змінити імміграційну політику. В іншому випадку американські компанії не зможуть більше конкурувати в галузі інновацій і технологій”.

Днями Ґейтс сказав американським законодавцям, що найкращі університети США є заздрістю для решти світу, і ними цікавляться найкращі студент світу. Конгрес наразі сперечається з приводу обмежень на видачу студентських віз, як також на видачу тимчасових робочих віз, які дозволяють високоосвіченим емігрантам працювати в США.

Білл Гейтс зазначив: “Якщо людина отримала освіту у США, вона таким чином субсидує освіту, то гадаю, що треба придумати спосіб, як ця людина може на постійно тут залишитися”.

На думку Ґейтса, 65 тисяч робочих віз на рік, які сьогодні видають Сполучені Штати, є великим обмеженням. Крім того у США, каже він, знижується чисельність випускників в інженерних науках у той час, як закордоном навпаки – зростає.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG