Спеціальні потреби

Актуально

Червоне вино запобігає кишковим захворюванням

Дослідження показують, що червоне вино допомагає запобігти захворюванням кишковою паличкою та іншими кишковими хворобами.

Низка досліджень доводять, що келих або два червоного вина може бути корисним для вашого серця і для загального самопочуття. Нові дослідження також стверджують, що червоне вино оберігає вас від кишкової палички. Як стверджує професор університету Мізурі Азлін Мустафа, червоне вино не вбиває потрібних організму бактерій у шлунку, але захищає вас від поганих:

“Ми з’ясували, що вино вбиває шкідливі бактерії та унеможливлює їх розвиток. З вин, які ми протестували, найкращими виявились Каберне, Мерло та Піно Нуар”.

Професор Мустафа каже, що шкіра винограду містить деякі хімічні речовини, які допомагають рослині захиститись від бактерій. Ці ж хімічні речовини потрапляють і у вино, і це може пояснити причину його корисної дії на організм.

І хоча деякі дослідження піддають сумніву користь вживання червоного вина, професор Мустафа не погоджується:

“Ключ тут у помірному вживанні, склянка червоного – 120 грамів вина на день для жінок, для чоловіків – дві склянки”.

Науковці також досліджували біле вино, але виявилось що воно не має таких цілющих якостей для організму як червоне.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG