Спеціальні потреби

Президент Буш констатує досягнення успіху в Іраку


Президент Буш заявляє, що військові Сполучених Штатів досягли значного успіху в Іраку. Виступаючи у Дейтоні, штат Огайо, у четвер президент розкритикував законодавців Демократичної партії, які вимагають виведення американських сил з Іраку. За словами президента такі дії є передчасними і непродуманими.

Джордж Буш вважає, що Ірак повертається до нормального життя, але попередив, що попереду ще багато, проблем, які чекають свого розв’язання.

Президент США також сказав, що бойовики в Іраку отримують зброю та іншу допомогу з Ірану та Сирії і ці країни повинні припинити підтримувати тероризм в Іраку.

Водночас у самому Іраку тривають бої між урядовими військами та бойовиками. У четвер був підірваний нафтопровід у Басрі, де іракські сили безпеки воюють проти шиїтських бойовиків.

У Баглдаді ж послідовники шиїтського клірика Мухтади Аль-Садра організували демонстрацію проти Прем'єр-міністра країни Наурі Аль-Малікі. Ракетному обстрілу була піддана Зелена зона Багдада, яка знаходиться під посиленою охороною, оскільки там розміщені урядові установи та іноземні представництва.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG