Спеціальні потреби

Актуально

Фізичні вправи допомагаю боротись з хворобою Альцгеймера

Всесвітня організація охорони здоров’я нараховує, що приблизно 18 мільйонів у світі хворіють на хворобу Альцгеймера. А до 2025-го року ця цифра подвоїться. Згідно з даними дослідження, кожен восьмий американець захворіє на цю недугу.

Американський центр контролю та запобігання хворобам повідомив, що Сполучені Штати є на межі революції щодо тривалості життя. Перше покоління американців, що народилося після Другої Світової війни, вже досягло 60-ти років. А через два десятиліття кожен п’ятий американець буде похилого віку.

Багато дітей пацієнтів, хворих на недугу Альцгеймера, занепокоєні тим, що можливо те саме чекає і їх.

Останніми роками дослідники тестують різні запобіжні заходи, завдяки яким можна буде запобігти розвитку хвороби, яка призводить до прогресуючої втрати пам’яті. Найбільший потенціал, як виявляється, мають фізичні вправи.

У лабораторних дослідженнях, одну групу піддослідних мишей піддавали фізичним навантаженням, іншу – ні. В результаті, між клітинами мозку активних мишей утворилося на 50 – 80% менше протеїнових закупорень, ніж у неактивних. Саме ці закупорення спричиняють втрату пам’яті.

Сьогодні нема підтвердженого способу виявлення хвороби Альцгеймера без розтину тіла після смерті. Медичні експерти, однак, кажуть, що результати експериментів на мишах можна застосувати і до людей.

Фізичні вправи протягом 30 – 45 хвилин на день, два рази на тиждень зменшують ризик виникнення хвороби Альцгаймера, каже лікар Роналд Рітерсон із відомої Клініки Майо:

“Регулярні фізичні вправи сьогодні є мабуть найефективнішим способом запобігання хворобі Альцгеймера. Кращим ніж медикаменти, кращим ніж інтелектуальні вправи, кращим ніж вживання вітамінів чи дієта”.

Оскільки ця хвороба має тенденцію передаватися генетично, результати останніх експериментів дають людям надію уникнути в майбутньому цього захворювання.

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG