Спеціальні потреби

Актуально

Грузія передислокує своїх військових з Косова в Афганістан

Грузія заявила про намір цього тижня вивести своїх миротворців з Косова з метою їх передислокації в Афганістан. Майже 500 військовослужбовців цієї країни візьмуть участь в операціях НАТО в Афганістані.

З 1999-го року грузинські військові, у складі коаліції військ НАТО перебувають з миротворчою місією в Косові. На сьогодні там проходять службу 180 грузинських військовослужбовців. Ще біля двох тисяч грузинів воюють на боці сил коаліції в Іраку.

Тим часом в Афганістані продовжуються вибухи бомб та збройні сутички, в результаті яких гинуть люди. У понеділок ввечері під час нападу на урядовий конвой бойовики вбили 11 афганських поліцейських та двох британських солдатів.
У неділю також загинуло двоє представників військово-повітряних сил Британії. Їх авто наїхало на міну. Афганська розвідка також повідомляє, що гелікоптер сил коаліції випадково доставив зброю, боєприпаси та харчі бойовикам Талібану. Контейнери призначені афганській поліції південного міста Забул скинули у неправильному місці і вони потрапили у руки бойовиків.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG