Спеціальні потреби

Грузія передислокує своїх військових з Косова в Афганістан


Грузія заявила про намір цього тижня вивести своїх миротворців з Косова з метою їх передислокації в Афганістан. Майже 500 військовослужбовців цієї країни візьмуть участь в операціях НАТО в Афганістані.

З 1999-го року грузинські військові, у складі коаліції військ НАТО перебувають з миротворчою місією в Косові. На сьогодні там проходять службу 180 грузинських військовослужбовців. Ще біля двох тисяч грузинів воюють на боці сил коаліції в Іраку.

Тим часом в Афганістані продовжуються вибухи бомб та збройні сутички, в результаті яких гинуть люди. У понеділок ввечері під час нападу на урядовий конвой бойовики вбили 11 афганських поліцейських та двох британських солдатів.
У неділю також загинуло двоє представників військово-повітряних сил Британії. Їх авто наїхало на міну. Афганська розвідка також повідомляє, що гелікоптер сил коаліції випадково доставив зброю, боєприпаси та харчі бойовикам Талібану. Контейнери призначені афганській поліції південного міста Забул скинули у неправильному місці і вони потрапили у руки бойовиків.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG