Спеціальні потреби

Актуально

В Одесі спорудять стадіон європейського зразка

В Одесі спорудять найкращий у Європі стадіон. Таку заяву зробив під час одноденної робочої поїздки до Одеси і ознайомлення з підготовкою до проведення матчів Чемпіонату Євро 2012 Президент України Віктор Ющенко. Він висловив переконання, що найкращий спортивний майданчик незабаром з’явиться на місці нинішнього футбольного стадіону “Чорноморець”, після завершення його реконструкції.

“Для появи найкращого в Європі стадіону саме в Одесі є всі передумови. Ми досягли необхідних домовленостей. Всі спірні питання розв’язані”, – сказав глава держави.

Віктор Ющенко дав доручення Міністру оборони України Юрію Єханурову позитивно вирішити питання про передачу у комунальну власність Одеси спортивного стадіону “СКА”, який дотепер є у власності військових.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG