Спеціальні потреби

Ріст цін на пальне зменшить кількість авіаперевезень


Асоціація повітряного транспорту США попереджає, що кількість пасажирів у літній період на внутрішніх перельотах у цьому році зменшиться. Високі ціни на пальне і слабка економіка призвели до зменшення пропускної здатності, що, в свою чергу, підняло ціни на квитки. Саме ці фактори і можуть мати вплив на потенційних пасажирів, які планують подорожувати у літній період.

Президент Асоціації повітряного транспорту США Джеймс Мей каже, що причина у зростаючих цін на пальне. Адже сьогодні авіакомпанії платять за нього на 80% більше, ніж рік тому. І щоб покрити витрати, деякі перевізники уже підняли ціну на квитку. А в поєднанні зі слабкою економікою, авіаіндустрія може втратити бізнес і на внутрішніх рейсах. Джеймс Мей каже, що цього літа буде в середньому на два мільйона менше пасажирів, ніж у 2007-му.

Втім, зменшення пасажирів не обов’язково означатиме збільшення кількості місць. Адже авіаперевізники мають намір скасувати деякі рейси, щоб ті, які літатимуть, були повністю заповнені. А це, в свою чергу, може привести до більшого стресу і затримок, – каже Мей:

“Наша мета – організувати цього літа роботу краще, ніж ми організували торік. А це багато в чому залежатиме і від того, наскільки раціонально ми будемо використовувати повітряний простір в Нью-Йорку, і чи сприятиме нам погода”.

Рекордні затримки минулого літа призвели до запровадження обмежень на відправлення і прибуття літаків. Щоб цього не повторилося знову, асоціація намагається отримати дозвіл на те, аби використовувати авіапростір військових на найбільш завантажених маршрутах на східному і західному узбережжях США.

XS
SM
MD
LG